Anna Bartosik - język niemiecki (urlop macierzyński)
Marta Bedyńska - język angielski (urlop zdrowotny)
Natalia Borawska - wychowanie fizyczne (zwolnienie lekarskie)
Bożena Borowska - elementy prawa
Ewa Buczek - wychowanie fizyczne, wychowawca kl 3g lp
Sławomira Cienkus - matematyka
Agnieszka Dominik - język angielski, wychowaca kl 1 tls
Igor Dziubak - język angielski
Wioletta Figarska - fizjoterapia, rehabilitacja, anatomia i fizjologia człowieka,
wychowawca kl 1eAnna Gołębiowska-Mijal - język angielski, wychowawca kl 4e lp
Elżbieta Gotchold-Leśniewska - przedmioty zawodowe, biznes i zarządzanie,
wychowawca kl 3a tRenata Hać - fizyka, doradztwo zawodowe
Krzysztof Jabłoński - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe, wychowawca kl 2a tp
Magdalena Janowska - biologia
Paulina Jaszczuk-Sikorska - język polski, wychowawca kl 5a tp
Monika Jędrzejewska - chemia
Dorota Kosowska-Frydryk - biologia, wychowawca kl 3d lp
Ewa Kosterna - matematyka
Ewa Kot - geografia
Agnieszka Krawczyk - język niemiecki
Martyna Kułak - religia
Aleksander Kwaśniewski - historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Iwona Latkowska - język niemiecki
Karolina Lausz - język polski
Paweł Łachut - historia, historia i treaźniejszość
Wioletta Łapczyńska-Nowak - historia
Jolanta Mazur-Mickiewicz - geografia
Tomasz Mielczarek - wychowanie fizyczne, wychowawca kl 4c lp
Jolanta Mrówczyńska - chemia
Justyna Olczyk - język niemiecki
Marta Orlińska - przedmioty zawodowe, wychowawca kl 1 tl
Anita Pilszyk - język polski, wychowawca kl 2b lp
Beata Piotrowska - informatyka, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe,
wychowawca kl 3b lpAgata Pokropińska - informatyka, biznes i zarządzanie
Andrzej Przepiórka - bibliotekarz
Sylwia Pyszkowska - język hiszpański
Francisco Rodriguez - język hiszpański
Tomasz Rudolf - przedmioty zawodowe
Agata Seroczyńska-Kalinowska - język angielski, wychowawca kl 4a tp
Ewelina Siatkowska - język angielski, wychowawca kl 1a
Elżbieta Siemieniuk - wychowanie fizyczne
Agnieszka Skierkowska - język niemiecki
Krystyna Słapczyńska - bibliotekarz
Robert Sobieraj - informatyka
Marcin Stachura - matematyka, wychowawca kl 1d
Agnieszka Staniszewska - elementy łaciny
Bartłomiej Szeluga - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca kl 1 ts
Renata Szeredko-Krakowska - język angielski, wychowawca kl 2g lp
Pamela Szymańska - język hiszpański
Angelika Świerczewska - przedmioty zawodowe
Justyna Tytłak - język niemiecki, wychowawca kl 2d lp
Aleksandra Urbańska-Ryszkiewicz - język angielski, język szwedzki, muzyka, wychowaca kl 1c
Małgorzata Wodyńska - matematyka
Cezary Wolski - wychowanie fizyczne
Katarzyna Wrotek-Stelmasiak - język polski, historia, wychowawca kl 3c lp, wychowawca kl 1b
Daniel Zygmunt - religia, historia, historia i teraźniejszość, wychowawca kl 2c lp
Joanna Żurawska - przedmioty zawodowe