• Życzenia dla maturzystów.

• Na maturę – wszystkiego najlepszego,

połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły.

Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy.

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

• 26 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2022. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych - Lions i Eagles. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ już samo przystąpienie do konkursu i przeczytanie książki w języku angielskim to nie lada wyzwanie. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i trzymamy mocno kciuki za wyniki!

• Turniej Tenisa Stołowego

• Zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego została Magda Marcysiak z 2atp. Na podium znaleźli się także: p. Bartłomiej Szeluga oraz Piotr Lek z 2atp. Gratulujemy!

• Śniadanie dla Ukrainy

• Tydzień 14-19 marca upłynął pod hasłem śniadania dla Ukrainy. Nasi uczniowie codziennie przygotowywali pyszne kanapki, tosty, hot-dogi, sałatki i gofry. W ramach akcji udało się zebrać ok. 1000 zł. Za tę kwotę zostaną kupione produkty w ramach pomocy dla Ukrainy.

Dziękujemy! Jak zawsze pokazaliście, że macie wspaniałe serca!

• Dzień Bez Plecaka

• Dzień bez plecaka pokazał jak zaskakujące są pomysły naszych uczniów i jak bardzo kreatywni potrafią być. Taka wyobraźnia daje nadzieję na kolejne przedsięwzięcia.

• Dzień Bez Plecaka

• W piątek 18 marca spakuj się do szkoły w cokolwiek innego niż plecak! Przyłącz się, rusz, głową, zaszalej! Najbardziej kreatywny pomysł zostanie nagrodzony bonem 20 zł na zakup śniadania.

Wszyscy, którzy wezmą udział i dodatkowo przyniosą zeszyt/inne przybory szkolne (zbiórka na świetlicy) będą tego dnia zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.

O godz. 11.00 zapraszamy do zrobienia wspólnego zdjęcia na świetlicy szkolnej.

• Śniadanie dla Ukrainy

• W dn. 14-18 marca (od poniedziałku do piątku) na długiej przerwie (10.35-10.55) i na kolejnych trzech przerwach na świetlicy będzie można kupić śniadanie, mi.in. tosty, kanapki domowe, gofry, świeże owoce, kawę i herbatę. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup produktów w ramach pomocy dla Ukrainy.

Zachęcamy do włączenia się do akcji!