• Plebiscyt na najciekawszą książkę

• Zorganizowaliśmy Plebiscyt na najciekawszą książkę, żeby poznać upodobania i zainteresowania naszych czytelników. W organizację akcji czynnie włączył się Samorząd Uczniowski. W plebiscycie wzięło udział 76 uczniów, którzy przedstawili wiele tytułów dobrych książek. Niektóre z nich mamy w zbiorach naszej biblioteki, inne postaramy się uzupełnić. Wśród uczestników Plebiscytu rozlosowano trzy nagrody książkowe.

Oto toplista 10 ulubionych książek naszych czytelników:

1. Madeline Miller – „Kirke”

2. Edyta Prusinowska – „Opowiem o tobie gwiazdom”

3. Becca Fitzpatrick – „Niebezpieczne kłamstwa”

4. Joseph Murphy –„ Potęga podświadomości”

5. Stephen King – „To”

6. George R. R. – „Gra o tron”

7. Madeline Miller – „Pieśń o Achillesie”

8. Lisa Genova – „Motyl”

9. Adam Silvera – „Nasz ostatni dzień”

10. Collen Hoover – „It ends with us”

• Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2022

• Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki tegorocznej edycji rankingu szkół ponadgimnazjalnych. Nasze Technikum Nr 1 znalazło się w tym prestiżowym rankingu po raz drugi i w tym roku odniosło duży sukces - zajęło 38. miejsce w województwie mazowieckim i tym samym otrzymało srebrną tarczę.

Serdecznie gratulujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom i całej społeczności szkolnej i cieszymy się, że dzięki wspólnym staraniom osiągamy kolejne sukcesy.