• Piknik z "Reymontem" już za nami

     • W sobotę 27 maja br. pogoda dopisała. Piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność naszej szkoły wszystkim obecnym dał okazję do wesołej zabawy, ciekawych doświadczeń kulinarnych, rywalizacji sportowej. Spędziliśmy dobrze czas w gronie rodziny i znajomych. Gościliśmy również ósmoklasistów chętnych obejrzeć naszą szkołę i dołączyć do grona uczniów Zespołu Szkół w Konstancinie. Obszerna relacja fotograficzna z tego wydarzenia będzie dostępna wkrótce.

     • Odwiedziliśmy Centrum Nauki KOPERNIK

     • W ubiegły czwartek 25 maja trzy klasy z naszej szkoły (3e, 2b, 2d) wzięły udział w wycieczce do Centrum Nauki "Kopernik". Inicjatorem wydarzenia był Pan Waldemar Andrzejewski. Oprócz pobytu w strefie eksperymentowania uczniowie obejrzeli też seans w Planetarium: pokaz pt. "Rejs po niebie" oraz film pt. "Niewidzialny wszechświat".

     • Wycieczka na warszawskie Bródno

     • 23 maja br. klasa 2b uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej. Na początku uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Cmentarz Bródnowski, gdzie poznali historię tej jednej z największych nekropolii w Europie: szczegóły powstania cmentarza, rolę jaką spełniał podczas II wojny światowej, a także co nieco o znanych osobach ze świata polityki, nauki  i kultury spoczywających w tym miejscu. Drugim punktem programu była aktywna lekcja WF-u w Hangarze 646.

     • Bezpłatne badania wad postawy

     • Wady postawy u dzieci i młodzieży będzie można bezpłatnie zbadać w naszej szkole podczas "Pikniku w Reymoncie" w sobotę 27 maja, w godzinach 11.00 - 15.00. Serdecznie zapraszamy!

     • Predator Games

     • Szesnastu uczniów z naszej szkoły brało udział w turnieju online Predator Games, gdzie rywalizowaliśmy z 1024 szkołami! To było niesamowite doświadczenie, pełne emocji i wspaniałej zabawy.

      Nasza drużyna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem w grach takich jak Fortnite, Chess.com, League of Legends i Rocket League.

      Mimo, że nie udało nam się zakwalifikować do finału, który odbędzie się 27 maja w Warszawie, to z dumą możemy ogłosić, że otrzymaliśmy fantastyczne nagrody - plecaki Predatora na laptopy! To naprawdę niesamowity sukces i niezwykłe wyróżnienie dla naszych uczniów

      Serdecznie grstulujemy naszej drużynie za ich wysiłek i doskonałą grę. Przez cały turniej dawaliście z siebie wszystko, reprezentując naszą szkołę w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni

      W przyszłym roku czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej Predator Games. Jesteśmy pewni, że nasza drużyna będzie jeszcze mocniejsza i zdeterminowana, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

      Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam ta przygoda była możliwa!

      #PredatorGames #NaszaDrużyna #Gry #Talent

     • Zapraszamy do nas na piknik!

     • Wszystkich mieszkańców Konstancina-Jeziorny i okolic zapraszamy na piknik rodzinny w "Reymoncie". Zaczynamy w ostatnią sobotę maja od godziny 11:00 - szczegóły poniżej.

      W programie: punkty gastronomiczne (warsztaty kulinarne, food track, grill), gry i zabawy sportowe, kącik wizażu (malowanie twarzy, manicure, warkoczyki), występy uczniów kiermasz książki, loteria fantowa, serwis rowerowy, stoiska promocyjne, wystawa militarna i wiele innych atakcji! 
      Dla uczniów klas 8 szkół podstawowych dzień otwarty z możliwością zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!

     • Pożegnanie klas czwartych

     • 28 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku w klasach maturalnych, na którym wśród zaproszonych gości była również p. Ewa Lubianiec, członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego. Dzień ten uświetniła "Gala Reymontów".

      Wychowawcy oraz uczniowie otrzymali pamiątki przygotowane przez p. Annę Lasik oraz uczniów klasy 3at. Były wspomnieniowe filmy i zdjęcia - owoc pracy zaangażowanych uczniów klas młodszych. Wielkie podziękowania należą się koordynatorowi przedsięwzięcia, opiekunowi SU p. Danielowi Zygmuntowi.

      Abiturientom życzymy powodzenia na maturze!