• Nasi wolontariusze znów w akcji

• W dniu 28 stycznia br. w Parku Zdrojowym wolontariusze z naszej szkoły wspierali GOSiR w organizacji 3. Biegu Rodzinnego pod hasłem "Policz się z cukrzycą". Dziękujemy!

• Maria Ambrożkiewicz mistrzynią Polski

• Nasza uczennica Mistrzynią Polski!!! Jesteśmy mega dumni, że w gronie naszych uczniów mamy tak utalentowane osoby. Warto podkreślić, że Marysia (uczęszczająca do klasy 2g LO), jest utalentowaną zawodniczką, ale też bardzo dobrą uczennicą. Serdecznie gratulujemy!
            Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.

• Kolędowanie naszego chóru

• Hej, kolęda, kolęda! W ramach wolontariatu w dniu 13 stycznia Chór w Re(y)moncie odwiedził Dom Seniora PAN. Wspólnie z Seniorami odśpiewaliśmy kilkanaście tradycyjnych polskich kolęd i miło spędziliśmy czas wspominając Święta - te dopiero minione i te z przeszłości.

• Wygraliśmy turniej wspierający WOŚP

• Co tu się dziś wydarzyło!!! 10 stycznia wygraliśmy turniej piłki siatkowej wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jakby tego było mał, o nagrodę indywidualną dla najlepiej zagrywającego turnieju dostał Ignacy Lewandowski z klasy 1d, zaś nagrodę MVP dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał nasz Dyrektor. Serdecznie gratulujemy chłopakom świetnego wyniku oraz wzorowej postawy fair play na boisku i poza nim. Za super fotki dziękujemy Kubie Ryszkiewiczowi.

• Dzień pidżamy

• Mroźna temperatura za oknem….. a żeby przedłużyć czas spędzony w łóżku pod ciepłą kołdrą, w dniu 10 stycznia zorganizowaliśmy w naszej szkole „pajamas day”. Dominującym elementem piżam naszych uczniów były spodnie w kratkę.

• Miejcie na to oko!

• Uczniowie klasy 2d (fizjoterapia) uczestniczyli w warsztatach anatomicznych oka. Po części teoretycznej młodzież miała okazję rozciąć oko i popatrzeć przez jego soczewkę. Taka lekcja biologii zdecydowanie zapisuje się na dłużej w pamięci.