Dziękujemy za kolejny rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i uśmiechów!
Gratulujemy wszystkim uczniom – każdy z Was zrobił w tym roku krok do przodu i zasłużył na wakacyjny odpoczynek.
Teraz czas schować plecaki, odłożyć zeszyty i ruszyć na zasłużone wakacje! Życzymy Wam mnóstwa słońca, niezapomnianych przygód, bezpiecznego wypoczynku i wielu powodów do uśmiechu.
Dziękujemy za obecność na uroczystości:
Joanna Muszyńska - Dziurny - sekretarz Powiatu Piaseczyńskiego
Paulina Troć - Przewodnicząca Rady Rodziców
Pani Porucznik - Przedstawiciel WCR Warszawa-Mokotów
Do zobaczenia we wrześniu!