Nawigacja

Rozkład dzwonków Zajęcia pozalekcyjne Zasady oceniania Samorząd szkolny Szkolny zestaw podręczników Konkursy Projekty Egzaminy poprawkowe

Uczniowie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Adresat zajęć

1.

Kustra Ewa

kółko matematyczne

poniedziałek

13.35-14.20

1ep + 1ap

2.

Lipiec Ewa

wyrównawcze matematyka

piątek

13.35-14.20

3c

3.

Cienkus Sławomira

wyrównawcze matematyka

poniedziałek

13.35-14.20

1e

wyrównawcze matematyka

piątek

8.00-8.45

2a

4.

Gołębiowska-Mijal Anna

wyrównawcze j. angielski

piątek

13.35-14.20

4a

5.

Jaszczuk-Sikorska Paulina

koło teatralne

piątek

13.35-14.20

dla każdego

6.

Jaśkiewicz Krzysztof

kółko historyczne

czwartek

14.25-15.10

dla każdego

7.

Łukasiak Piotr

SKS

środa

14.25-15.10

dla każdego

8.

Mielczarek Tomasz

SKS

piątek

12.45-13.30

dla każdego

9.

Bedyńska Marta

kółko j. angielski

piątek

13.35-14.20

1c

10.

Seroczyńska-Kalinowska Agata

kółko j. angielski

poniedziałek

14.25-15.10

3c

11.

Siatkowska Ewelina

kółko j. angielski

piątek

13.35-14.20

3c

 

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020 w ramach projektu „Liderzy zmian - wsparcie dla uczniów Liceów Ogólnokształcących w powiecie piaseczyńskim”

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Adresat zajęć

1.

Kustra Ewa

wyrównawcze matematyka

wtorek

13.35-14.20

3b

wyrównawcze matematyka

środa

12.45-14.20

1ep

wyrównawcze matematyka

czwartek

8.55-9.40

3b

2.

Lipiec Ewa

wyrównawcze matematyka

poniedziałek

13.35-14.20

1b

wyrównawcze matematyka

wtorek

13.35-14.20

1dp

wyrównawcze matematyka

środa

8.00-8.45

1bp

3.

Cienkus Sławomira

wyrównawcze matematyka

wtorek

13.35-14.20

3d

wyrównawcze matematyka

wtorek

14.20-15.05

2b, 2c

4.

Kosterna Ewa

wyrównawcze matematyka

środa

7.10-7.55

klasy pierwsze

(po szkole podstawowej)

wyrównawcze matematyka

piątek

7.10-7.55

klasy pierwsze

(po gimnazjum)

5.

Kosowska-Frydryk Dorota

przygotowanie do matury z biologii

poniedziałek

14.25-15.10

2b

wyrównawcze biologia

wtorek

14.25-16.00

dla każdego

przygotowanie do matury z biologii

środa

14.25-16.00

3d

przygotowanie do matury z biologii

czwartek

14.25-16.00

3c

6.

Kurasińska Justyna

wyrównawcze j. angielski

środa

12.45-13.30

dla każdego

7.

Bedyńska Marta

wyrównawcze j. angielski

czwartek

8.00-8.45

1ep

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta
    ul. Mirkowska 39
    05-520 Konstancin - Jeziorna

    www.zskj.pl

  • 22 756-42-81
    22 756-42-68
    Fax: 22 756-45-40

Galeria zdjęć