• Przerwa na czytanie

• 20 października 2022 r. nasza szkoła wzięła udział w III międzynarodowej edycji VII ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie" - bicie rekordu w czytaniu na przerwie.  Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" oraz Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek. W wydarzeniu czytelniczym wzięło udział ok. 300 osób. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

• Piłka nożna - etap powiatowy

• 12.10 odbyły się zawody na etapie powiatowym w piłce nożnej dziewcząt, a 17.10 - w piłce nożnej chłopców. Obie konkurencje zakończyliśmy na 4. miejscu.

• 14 października obchodziliśmy wyjątkowe święto - Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel połączony ze ślubowaniem pierwszoklasistów oraz wręczeniem nagród dla naszej kadry przez Pana Dyrektora. Samorząd Uczniowski natomiast przygotował z tej okazji słodką niespodziankę wraz z częścią artystyczną dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Dziękujemy!

• Piłka nożna dziewcząt - poziom gminny

• 7 listopada zajęliśmy 2 miejsce na gminnych zawodach w piłce nożnej dziewcząt w Górze Kalwarii. Jedziemy dalej na etap powiatowy. Gratulujemy!

• Piłka nożna chłopców - poziom gminny

• 6 października odbyły się zawody piłki nożnej na poziomie gminnym. Gratulujemy naszym chłopakom, którzy zajęli pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze. Brawa!

• Wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego

• Oto nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca - Amelia Osiadacz kl. 3atp

Viceprzewodnicząca - Magdalena Marcysiak kl. 3atp

Skarbnik - Oskar Sękal kl. 1dlp

Sekretarz - Weronika Muzio 2glp

Gratulujemy i życzymy wielu dobrych decyzji i inicjatyw w tym roku szkolnym.

• Indywidualne biegi przełajowe na poziomie powiatowym

• 27 września odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych na poziomie powiatowym. Dziękujemy naszym uczniom za udział i zaangażowanie.

• Europejski Tydzień Sportu

• W dniu 26.09 w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu podczas lekcji wychowania fizycznego odbyły się zajęcia taneczne poprowadzone przez instruktorkę Egurolla Dance Studio. Oprócz tańca instruktorka opowiedziała uczniom o swoich sukcesach tanecznych i zachęcała uczniów do częstego podejmowania aktywności fizycznej.

• Mecz Legii

• 16 września reprezentacja całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli i dyrekcji, rozpoczęła weekend od wspólnego spotkania poza murami szkoły. Wspólnie kibicowaliśmy Legii Warszawa, co nie poszło na marne, bo Legia wygrała 3:2.

Bardzo dziękujemy grupie kibicowskiej Fanatyczny Konstancin oraz Pani Elżbiecie Siemieniuk-Powszuk za zorganizowanie darmowych wejściówek na mecz. Mamy nadzieję, że było to pierwsze, ale nie ostatnie wyjście tego typu.

• Kiermasz podręczników szkolnych

• Za nami kiermasz podręczników szkolnych. Cieszył się on dużym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale i rodziców.

Uczniowie, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w podręczniki albo je sprzedać, mogą skorzystać z tablicy ogłoszeń, na której zamieszczamy swoje oferty.

• Dzień integracji

• Piątek 2 września był czasem integracji. Nasi uczniowie wybrali się m.in. do Parku Zdrojowego i Ogrodu Botanicznego, gdzie musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami, nie zabrakło też odwiedzin w pizzerii.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Jak co roku 1 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek, a korytarze wypełniły się głosami uczniów opowiadających o swoich wakacyjnych przygodach. Chcemy szczególnie serdecznie powitać uczniów klas pierwszych, zaś wszystkim uczniom życzymy, by ten rok szkolny obfitował w sukcesy i był okazją do zebrania najlepszych wspomnień.

• Praca

• _________________________________________________________________________________________