• 31 maja 2022 godz. 17.30 - ZEBRANIA Z RODZICAMI !

_________________________________________________________________________________________

• Światowy Dzień Ziemi

W dniu 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, największe międzynarodowe święto ekologiczne. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Zainwestuj w naszą planetę". W naszej szkole został zorganizowany quiz, prezentacja plakatów o tematyce ekologicznej przygotowanych przez klasy oraz zbiórka nakrętek. Zwycięzcą została klasa 2atp, która w nagrodę wybierze się do kina.

• Spotkanie z policjantem

17 maja nasi uczniowie wysłuchali prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich przeprowadzonej przez funkcjonariusza policji. Była to okazja do dyskusji i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących sytuacji, z którymi mogą się zetknąć na co dzień.

• Konkurs Eco Studio

• Życzenia dla maturzystów.

Na maturę – wszystkiego najlepszego,

połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły.

Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy.

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

26 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2022. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych - Lions i Eagles. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ już samo przystąpienie do konkursu i przeczytanie książki w języku angielskim to nie lada wyzwanie. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i trzymamy mocno kciuki za wyniki!

• List do Maturzystów

• Pożegnanie absolwentów

• Życzenia Wielkanocne

• Wesołych Świąt Wielkanocnych

• Dzień Otwarty 2022

• Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Minister Edukacji i Nauki we współpracy z Ministrem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym wydał nowe Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Znajdą je Państwo również na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-powrot-do-szkoly.

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

• Dzień Otwarty - rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

• MAM AUTYZM SPRÓBUJ MNIE ZROZUMIEĆ

• Turniej Tenisa Stołowego

Zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego została Magda Marcysiak z 2atp. Na podium znaleźli się także: p. Bartłomiej Szeluga oraz Piotr Lek z 2atp. Gratulujemy!

• REKOLEKCJE

• Śniadanie dla Ukrainy

Tydzień 14-19 marca upłynął pod hasłem śniadania dla Ukrainy. Nasi uczniowie codziennie przygotowywali pyszne kanapki, tosty, hot-dogi, sałatki i gofry. W ramach akcji udało się zebrać ok. 1000 zł. Za tę kwotę zostaną kupione produkty w ramach pomocy dla Ukrainy.

Dziękujemy! Jak zawsze pokazaliście, że macie wspaniałe serca!

• Dzień Bez Plecaka

Dzień bez plecaka pokazał jak zaskakujące są pomysły naszych uczniów i jak bardzo kreatywni potrafią być. Taka wyobraźnia daje nadzieję na kolejne przedsięwzięcia.

• Turniej Tenisa Stołowego

• Dzień Bez Plecaka

W piątek 18 marca spakuj się do szkoły w cokolwiek innego niż plecak! Przyłącz się, rusz, głową, zaszalej! Najbardziej kreatywny pomysł zostanie nagrodzony bonem 20 zł na zakup śniadania.

Wszyscy, którzy wezmą udział i dodatkowo przyniosą zeszyt/inne przybory szkolne (zbiórka na świetlicy) będą tego dnia zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.

O godz. 11.00 zapraszamy do zrobienia wspólnego zdjęcia na świetlicy szkolnej.

strona: