• Szkolny turniej piłki siatkowej

• Szkolny turniej piłki siatkowej stał w tym roku na wyjątkowo wysokim poziomie. Poniżej zwycięzcy turnieju:

I miejsce - kl. 4e

II miejsce - kl. 1a

III miejsce - kl. 2d

Na zakończenie turnieju został rozegrany mecz nauczyciele kontra klasa 4e. Tu zwycięzcami okazali się nauczyciele

• Program profilaktyczny "Dobry Temat"

• Klasy drugie naszej szkoły rozpoczęły realizację programu profilaktycznego “Dobry Temat”. Podczas spotkania, pomysłodawca i menedżer programu Pan Piotr Szwędrowski, wprowadził uczniów w jego tematykę. Program ma pomóc wyposażyć młodzież w umiejętności radzenia sobie z różnymi kryzysami. Ma na celu minimalizowanie czynników ryzyka zachowań niepożądanych oraz wyposażyć w narzędzia, które umożliwią niwelowanie długoterminowych, negatywnych skutków, jakie kryzysy wywołują w stanie psychicznym uczniów. Podczas zajęć z wychowawcami młodzież będzie poruszać takie tematy jak:

- Zapobieganie uzależnieniom

- Zarządzanie emocjami

- Wzmacnianie poczucia własnej wartości

- Radzenie sobie z przemocą

- Rozwiązywanie problemów

- Współpraca i komunikacja

- Wyznaczanie celów

- Stawianie czoła wyzwaniom

• Dzień języków obcych

• Dzień Języków Obcych był to szczególny dzień, uczniowie przygotowali prezentacje, quizy o USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech. Poza tym były gry językowe oraz praca z filmem. Nie zabrakło popcornu.  Uczniowie chętnie i aktywnie uczstniczyli w tym dniu, ćwicząc swoje umiejętności językowe.