• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Jak co roku 1 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek, a korytarze wypełniły się głosami uczniów opowiadających o swoich wakacyjnych przygodach. Chcemy szczególnie serdecznie powitać uczniów klas pierwszych, zaś wszystkim uczniom życzymy, by ten rok szkolny obfitował w sukcesy i był okazją do zebrania najlepszych wspomnień.

• Praca

• _________________________________________________________________________________________

• .

• Egzamin maturalny w sesji poprawkowej 2022 r.

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. o godz. 9.00.

• Rekrutacja uzupełniająca

• Rekrutacja uzupełniająca odbywa się poza systemem elektronicznym Vulcan.
            • Wnioski należy złożyć w dniach 1-3 sierpnia do godz. 15.00 wraz z kopią świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminów do oddziałów, w których będą wolne miejsca.
            • Listy zakwalifikowanych zostaną opublikowane 12 sierpnia 2022 r.
            • Potwierdzenie woli kandydatów zakwalifikowanych z rekrutacji uzupełniającej od 16 do 18 sierpnia do godz. 15.00.
            • Listy kandydatów przyjętych zostaną opublikowane 19 sierpnia 2022 r.

• Drodzy Absolwenci!

• Od dnia 5 lipca w godzinach 9:00 - 14:00 w sekretariacie szkoły możecie odebrać świadectwa maturalne.

Jednocześnie przypominamy, że do dnia 12 lipca wszyscy, którzy podchodzą do poprawkowego egzaminu maturalnego składają osobiście lub drogą mailową na adres: sekretariat@zskj.pl załącznik nr 7.

• Godziny pracy szkoły w okresie wakacyjnym

• W okresie wakacyjnym sekretariat dla interesantów otwarty jest w godzinach 9:00 - 14:00.

Komisja  Rekrutacyjna  przyjmuje dokumenty do godziny  15:00.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w dn. 24.06.2022 r. (piątek) rozpocznie się apelem na sali gimnastycznej:

godz. 9.00 - klasy pierwsze

godz. 10.00 - klasy starsze

• Wycieczka na Mazury

• W dniach 6-8 czerwca uczniowie klas I, II i III przebywali na wycieczce w cudnym rejonie Mazur, a dokładnie zwiedzili Pisz, Krutynię, okolice Rucianego-Nidy, Kętrzyn i Giżycko. Spędzili czas bardzo aktywnie, pokonując wiele kilometrów spływem kajakowym i podczas rajdu rowerowego. Poznali też historię z okresu XIX i XX wieku zwiedzając Twierdzę Boyen i Wilczy Szaniec.

• Światowy Dzień Ziemi

• W dniu 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, największe międzynarodowe święto ekologiczne. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Zainwestuj w naszą planetę". W naszej szkole został zorganizowany quiz, prezentacja plakatów o tematyce ekologicznej przygotowanych przez klasy oraz zbiórka nakrętek. Zwycięzcą została klasa 2atp, która w nagrodę wybierze się do kina.

• Spotkanie z policjantem

• 17 maja nasi uczniowie wysłuchali prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich przeprowadzonej przez funkcjonariusza policji. Była to okazja do dyskusji i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących sytuacji, z którymi mogą się zetknąć na co dzień.

• Życzenia dla maturzystów.

• Na maturę – wszystkiego najlepszego,

połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły.

Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy.

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

• 26 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2022. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych - Lions i Eagles. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ już samo przystąpienie do konkursu i przeczytanie książki w języku angielskim to nie lada wyzwanie. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i trzymamy mocno kciuki za wyniki!